NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie, Tom II: ZIEMIA Powrót Władcy Magii

zł19.99+
poswojsku.pl
0 ratings

Astilus, syn Wielkiego Maga Merlina, Ostatni Władca Magii – po unicestwieniu ludzkości na Siódmej Planecie układu Keron, przybył na Ziemię. Z pomocą starodawnej rasy Hermonian, rozpoczął budowę drużyny superbohaterów, którzy gotowi będą na poświęcenie własnego życia dla obrony ludzkości. W przyszłości będą określani jako: Przymierze Dębowego Stołu.

Ale nie jest to łatwe zadanie. Jak się okaże, także na planecie zwanej Ziemia, istnieją siły, które planują wyniszczenie rasy ludzkiej, a następnie przejęcie kontroli nad jej niedobitkami. Czy młody mag będzie w stanie sprostać celom wyznaczonym mu przez zmarłego ojca? Przecież płynąca w jego żyłach magia, jest jeszcze słaba. A wielkie czyny wymagają potężnej siły wewnętrznej silnie skorelowanej z Naturą Wszechrzeczy oraz wspaniałych, zgodnie współpracujących sojuszników. Tymczasem wzmocnienie czarodziejskich mocy wymaga czasu oraz systematycznego treningu. Niestety – czas nie jest sprzymierzeńcem Astilusa. Pozostaje go coraz mniej. Zwłaszcza, że zbliża się pierwsza wielka bitwa z ziemskimi siłami nieprzychylnymi planom młodego maga.

Bezgraniczna miłość zakochanych ludzi zderzy się z brutalną siłą oraz krwawą przemocą. Inteligentne istoty, starodawne rasy, wampiry oraz ostatni MAG WIBSERACT – DFOROWIANIN, który spróbuje po kilku stuleciach obudzić powietrznego smoka, korzystając z posiadanych, rodowych, magicznych mocy.

Historie Tomu II łączą w sobie ziemską teraźniejszość z nurtami fantasy i fantastyki naukowej. Magia i technologia statku do podróży międzygalaktycznych Pokorny Dzwon, zderzy się z ziemską technologią oraz ludzką myślą programistyczną. Starożytne elementy niespodziewanie połączą się z działaniami hakerów. Chęć bycia nieśmiertelnym zderzy się z miłością zwykłych ludzi, a ich uczucia staną oko w oko ze śmiertelnym zagrożeniem.


Przekonania, różnorodność, technologia oraz natura w pełnej krasie. Zabiorę Ciebie właśnie tam, do najdawniejszej starożytności oraz obecnej teraźniejszości, a świat magii stanie naprzeciw hakowaniu systemów informatycznych.
Na końcu książki (podobnie jak w Tomie I) znajdziesz opis ras oraz najważniejszych postaci występujących w powieści. Jeżeli chcesz, możesz od tego rozpocząć jej poznawanie. Być może wówczas będziesz mógł/ła łatwiej poruszać się po fabule tej wspaniałej powieści. Ale to tylko i wyłącznie Twoja decyzja :).

Serdecznie zapraszam do zaczytania się w tej wspaniałej powieści.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego naturalnego!
Dariusz Gołębiowski – autor serii:
NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie

I want this!
Size
3.36 MB
Length
265 pages
zł19.99+

NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie, Tom II: ZIEMIA Powrót Władcy Magii

0 ratings
I want this!