zł4.99+

NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie

0 ratings
I want this!

NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie

zł4.99+
poswojsku.pl
0 ratings

Ostatni Władca Magii – Astilus, syn Wielkiego Maga Merlina oraz Starodawni Bogowie. Nieco już zapomniani, ale ciągle gotowi do stoczenia tej ostatniej bitwy o Naturę Wszechrzeczy. Już za chwilkę znajdziesz się we wspaniałym świecie fantazy, głęboko osadzonym w realiach ludzkości. Poznasz najważniejsze naturalne zagadnienia, związane z wieloma inteligentnymi rasami, ich planetami, problemami, osiągnięciami i tragediami. Dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć Ziemianin – człowiek oświecony. Pojmiesz Naturę Wszechrzeczy. Gdy podążysz za moimi kreatywnymi opisami, poznasz fabułę, która zaskakuje, inspiruje i skłania do refleksji o losach współczesnego Naturalnego Jestestwa. A czasami wręcz rozsadza granice tradycyjnie pojmowanych: wyobraźni oraz rzeczywistości. Szczególnie, gdy doznasz oświecenia i zrozumienia, że nasz świat jest jedynie małym ułamkiem tego, co potrafisz zauważyć własnym wzrokiem. Alternatywna rzeczywistość jest tuż obok Ciebie.

Magiczne historie Tomu I - łączą w sobie ludzką rzeczywistość z nurtami fantasy i fantastyki naukowej oraz nowoczesnej technologii. Uczucia, przekonania, różnorodność. Natura w pełnej krasie. Zabiorę Ciebie zupełnie blisko Twojego domu oraz bardzo, bardzo daleko – w kosmiczną przestrzeń zamieszkałą między innymi przez:
· Magów Wibseract,
· starodawne, inteligentne rasy typu Hermonianie,
· Ludzi,
· Wolkwiry,
· Wampiry,
· a nawet powstałe całkiem niedawno temu – rasy typu Mrony czy krwiożerczy Harpie.

Przygotowałem dla Ciebie, na końcu tej książki, opis ras oraz najważniejszych postaci występujących w powieści. Jeżeli chcesz, możesz od tego rozpocząć jej poznawanie. Być może wówczas będziesz mógł/ła łatwiej poruszać się po fabule powieści. Ale to tylko i wyłącznie Twoja decyzja :).

I want this!
Size
7.3 MB
Length
190 pages